CEYHAN SPOR SALONU - NAZ LİFE SPOR SALONU

+905416553219

+905416553219

admin@gmail.com

Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Gizlilik politikası / Privacy Policy

Nazlifespor.com olarak, gizliliğinizi korumayı ve bunlara saygı göstermeyi taahhüt ediyoruz.

Bu Politika, web sitemizi ziyaret eden kişiler hakkında kişisel bilgileri ne zaman ve neden topladığımızı, nasıl kullandığımızı, bunları başkalarına açıklayabileceğimiz koşulları ve nasıl güvende tuttuğumuzu açıklar.

Biz bu yüzden emin olmak için ara sıra bu sayfayı kontrol etmenizi tavsiye ediypruz, zaman zaman bu Politikası değişebilir ve değişikliklerden memnun kalmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Bu Politikayı değiştirdiğimizde size bir e-posta göndereceğiz. Web sitemizi kullanarak, bu Politikaya bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Bu Politika ve gizlilik uygulamalarımızla ilgili tüm sorularınız email ile  iletişim adresimize gönderilmelidir . Alternatif olarak, veri memurumuzu iletişimde bulunan  telefon numarasından arayabilirsiniz: 

Nazlifespor.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Detay24.com’da yayınlanan yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Detay24.com sorumlu tutulamaz.

Nazlifespor.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Detay24.com’a aittir.

Nazlifespor.com kendi içeriklerini, kodlama, resim, gibi içerikleri kendi editörleri aracılığıyla hazırlar ziyeretçilerine hizmet verir..

Nazlifespor.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Nazlifespor.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Nazlifespor.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Nazlifespor.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.